Epimedyumlu Macun Baş Ağrısı Yapar Mı

Epimedyumlu macunun baş ağrısı yapmasının temel nedenleri şunlardır:

– Epimedyumlu macun kan basıncını ve dolaşımı hızlandırdığı için tansiyon problemi olanlarda baş ağrısı yapabilir. Bu nedenle tansiyon hastalarının doktorlarına danışmadan epimedyumlu macun kullanmaları tavsiye edilmez.
– Kullandığınız epimedyumlu macunun içeriği doğal olmayıp insan sağlığına zarar verecek çeşitli kimyasalları içeriyorsa baş ağrısına sebep olabilir. Bu yüzden kullanacağınız markayı titizlikle seçmeli ve güvenilir bir firmadan satın almalısınız.
– Kullanılan marka tamamen bitkisel içeriğe sahip olduğu halde tavsiye edilen miktardan daha fazla tüketirseniz yine baş ağrısı yapabilir. Yani satın aldığınız markanın kullanım klavuzuna uymalı ve aşır miktarlarda tüketmemelisiniz.

İnternet ortamı ve reel hayatta epimedyumlu macun kullanan erkekler ve kadınlar tarafından yorumlar dikkate alındığında yan etki olarak baş ağrısı yapmayan tek markanın Organikasyon firması tarafından üretimi yapılan Epimedium Force macun olduğu tespit edilmiştir. İlişkiden 1 saat önce 1 çay kaşığı tüketilmesi, daha fazla yenmemesi tavsiye edilmektedir. Yenmeden önce kavanoz içinde iyice karıştırılmalı, alkol ile birlikte tüketmemeye de özen gösterilmelidir.

Orijinal Epimedium Force satın almak için 0507 312 312 00212 229 32 54 numaralarını arayabilir ya da resmi site olan www.organikasyon.com.tr adesindeki sipariş forumlarını doldurarak sipariş verebilirsiniz. Epimedyumlu macun gizli paketleme yapılarak aynı gün iş yerinize, ev adresinize ya da size en yakın aras kargo şubesine gönderilecek ve 2-6 gün arasında elinize geçecektir. Ödemeyi firmanın sitesinden kredi kartınızla online olarak yapabileceğiniz gibi ürünü kargo yetkilisinden teslim alırken nakit olarak ya da kredi kartınızla yapabilirsiniz. Ayrıca Eft/Havale yoluyla da ödeme yapabilme imkanı bulunmaktadır.

Yorumlar 1

  • epimedium force macunu 1 çay kaşığı yiyin sorun olmaz. daha fazla yiyince baş ağrısı falan yapıyor, bu da ürünün çok etkili olmasından dolayı sanırım. bide arkadaşlar macunu yedikten sonra hakkını verin yani öyle kısa süreli takılmayın 🙂 sabahlar olmasın nn

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir