Epimedyumlu Macun Etkisi Ne Kadar Sürer

Epimedyumlu macunun etki şiddeti ve süresi kişiden kişiye değişiklik gösterebildiği için tüm erkekler ve kadınlar için şu derecede şu kadar süre etki eder demek yanlış olur. A kişisinde çok uzun süre etkisini gösterebileceği gibi B kişisinde çok daha kısa süre etki edebilir. Bunun nedeni macunun ilaç değil, bitkisel gıda takviyesi olması ve her bünyede aynı etkiyi göstermemesidir.

Kullanılan markalar arasında da kalite farkı olduğu için ucuz olanları değil de kullanıcıların memnun kalıp düzenli olarak satına aldıkları markaları tespit ederek satın almanız faydalı olacaktır. Bu bağlamda hem erkek hem de kadın kullanıcıların neredeyse tamamına yakınından sürekli olumlu yorumlar alan Epimedium Force markasını kullanmanız faydalı olacaktır. Bu markayı diğerlerinden ayırarak tercih edilme sebebi olan özelliği tamamen doğal bir içeriğe sahip olmasının yanında etkisini gösterme süresi ve şiddetinin diğerlerine oranla çok daha iyi olmasıdır.

Epimedium Force macundan en iyi şekilde fayda görmek istiyorsanız ilişki öncesi 1 çay kaşığı tüketmeniz tavsiye ediliyor. Daha fazla yemek gerekmiyor çünkü fazlası sağlık için riskli olabilir. Macunun etkisini en yüksek seviyede hissetmek için alkol ile birlikte yememeli ve gün aşırı kullanmalısınız. Peş peşe kullanacağınız günlerde yarım çay kaşığı da yiyebilirsiniz.

Yorumlar 1

  • epimedium force bende 2-3 gün etkisini gösteriyor. tabi ilk güne oranla zaman geçtikçe etkisi azalıyor ama dediğim gibi 3 güne kadar az da olsa üzerimde etkisini hissediyorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir