Epimedyumlu Macun Nedir

Epimedyumlu macun son dönemlerin en çok tercih edilen kuvvet macunu çeşididir. İlaç değildir, bitkisel gıda takviyesidir. Epimedium bitkisinin afrodizyak etkisini destekleyen çeşitli bitkiler ve çiçek balı ile karışımından elde edilen bir macundur. İçeriği tamamen doğaldır ve insan sağlığı için tehdit unsuru oluşturacak zararlı kimyasalları içermez. Hem erkek hem de kadınların tüketimi için üretilmektedir.

İçinde Neler Var

Macuna etkisini epimedium bitkisi vermekle birlikte içeriğinde çiçek balı, demirdikeni, kırmızı ginseng, cüce palmiye, ginkgo biloba, harnup pekmezi, dut pekmezi, zencefil, havlıcan, arı sütü ve polen de bulunur.

Ağırlığı Ne Kadar

1 kavanozun net ağırlığı 203 gr’dır. Her kullanımda 1 çay kaşığı miktarı tüketilirse ortalama olarak 15-20 kullanım gidebilmektedir.

Nasıl Kullanılır

Aktiviteden 1 saat önce 1 çay kaşığı miktarında tüketilmesi tavsiye edilir. Yenmeden önce kavanoz içinde iyice karıştırılarak homojen hale getirilmelidir. Bu sayede her kullanımda bitkisel içerik eşit olarak porsiyonlara dağıtılmış olacaktır. Yedikten sonra hemen üzerine su içilmemesi ve alkol ile birlikte tüketilmemesi gerekmektedir. Daha fazla miktarlarda yemek daha iyi etki etmesini sağlamayacağı gibi tam tersine etki göstererek baş ağrısı, mide yanması, kalp çarpıntısı ve yüksek tansiyon gibi sağlık sorunlarının yaşanmasına sebep olabilir. Epimedyumlu macundan her kullanımda maksimum düzeyde fayda görmek istiyorsanız bu kullanım kurallarına uyulması gerekir.

Kimler Kullanabilir

18-65 yaş aralığındaki tüm erkek ve kadınlar kullanabilir.

Kimler Kullanamaz

Kalp rahatsızlığı olanlar epimedyumlu macun kesinlikle kullanmamalıdır. Şeker ve tansiyon hastaları doktorlarına danışarak kullanabilirler. Hamile ve emziren kadınların da kullanması sakıncalıdır.

Etki Süresi Nedir

Kişiler üzerinde gösterdiği etkiler farklı olabildiği için etkisinin ne kadar süreceği hakkında kesin bilgiler verilmesi doğru olmayacaktır. Etki süresini tespit etmenin tek yolu macunu satın alarak kullanmaktır.

Zararları Var Mı

Şu ana kadar sağlıklı bireyler üzerinde yan etki gösterdiği tespit edilmemiştir. Karışımın içinde çiçek balı bulunduğu için şeker hastaları, dolaşımı hızlandırarak kan basıncını yükselttiği için de tansiyon hastalarının macunu kullanmaları sakıncalıdır. Kalple ilgili en ufak sağlık problemi olanların dahi kesinlikle kullanmaması gerekiyor. Hamile ve emzirme döneminde olan kadınların da kullanması tavsiye edilmez.

Fiyatı Nedir

230 gr. ağırlığındaki 1 kutu epimedyumlu macun fiyatı 99 TL’dir. Kargo için ekstra bir ücret ödenmez. Ancak ödeme kargo firmasına yapılmak istenirse kapıda ödeme hizmet bedeli olarak ekstra 5 TL ödenmesi gerekir. Yani ödemeyi kargoya yapacağınız zaman 1 kutu macun için toplamda 104 TL ödeyeceksiniz. Süresiz olarak yayında olan 4 al 3 öde kampanyasında yararlanırsanız 4 kutu macun için 396 TL değil de yalnızca 297 TL ödeyeceksiniz.

Ödeme Nasıl Yapılır

www.organikasyon.com.tr üzerinden kredi kartı ile online olarak ödeme yapma imkanı olduğu gibi firmanın hesabına eft ve havale yollarıyla para transferi yaparak da ödemeyi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca ürünü kargo yetkilisinden eviniz, iş yeriniz ya da size en yakın Aras kargo şubesinden teslim alırken kredi kartınızla ya da nakit olarak da yapabilirsiniz.

Nerede Satılır

Orijinal ürün www.organikasyon.com.tr sitesi üzerinden satılmaktadır.

Nasıl Sipariş Verilir

www.organikasyon.com.tr sitesine giriş yaparak epimedyumlu macun fotoğrafı altındaki HEMEN AL butonlarına sırasıyla tıklayarak karşınıza çıkan sipariş forumunu doldurarak ya da günün her saati çekinmeden 0507 312 312 00212 229 32 54 numaralarını arayarak sipariş verebilirsiniz. Siparişlerin teslim edilme süreleri 2-6 gün arasında değişmektedir. 16:00’a kadar alınan siparişler aynı gün, 16:00’dan sonra alınan siparişler de bir sonraki iş günü gizli paketleme yapıldıktan sonra kargo şubesine teslim edilir. Bu sayede kargo poşetinin içinde ne olduğunu sipariş veren kişi dışında hiç kimsenin bilememesi sağlanmış olur.