Epimedyumlu Macun Zararları Var Mı

Epimedyumlu macun içeriğinde çiçek balı bulundurması, kan basıncını ve dolaşımı hızlandırması sebebiyle kullanması sakıncalı olan kişiler: tansiyon, kalp ve şeker hastalığı olanlar ile hamile ve emziren kadınlardır. Tansiyon ve şeker hastaları doktorlarının kontrolü altında epimedyumlu macun kullanabilseler de kalp hastaları kesinlikle kullanmamalıdırlar. Yine aynı şekilde hamile ve emziren kadınlar da doktorlarına danışmadan kullanmamalıdır. Bu sağlık sorunları olmayan 18-65 yaş arasındaki erkekler ve kadınlar gönül rahatlığıyla kullanabilirler.

Epimedyumlu macun sağlığınız üzerinde zararlı etki göstermemesi için kullanacağınız markayı özenle seçmeli, gerek internet ortamında gerekse reel hayatta bu tarz ürünleri kullanan kişilerin tecrübelerini dinlemelisiniz. Bitkisel oldukları iddiası ile piyasada satılan ancak içeriğinde insan sağlığına zarar verecek çeşitli kimyasalları içeren bir çok markanın var olduğunu bilmenizi isteriz.

Erkek ve kadın kullanıcıların büyük çoğunluğundan olumlu puan alarak kullandıktan sonra hiç bir yan etki göstermeyen Epimedium Force macunu kullanmanızı tavsiye edebiliriz. Resmi site üzerinden detaylı kullanım bilgilerine erişebilir ve sipariş verebilirsiniz.

Yorumlar 1

  • ben 2 seneye yakındır epimedium force kullanıyorum. 1 çay kaşığı yediğim sürece yan etki yapmıyor. birkaç kere meraktan tatlı kaşığıyla yedim ve baş ağrısından duramadım. fazla yemek gereksiz çünkü 1 çay kaşığı zaten ihtiyacı fazlasıyla karşılıyor. aç gözlülük yapmayın 🙂

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir